Vara vald Uudised Tööpakkumine kultuuri ja noorsootöö valdkonnas

Tööpakkumine kultuuri ja noorsootöö valdkonnas Trüki E-mail
Tei, 08.Det.2015 09:50

MTÜ Koosa Noorteklubi otsib 1,6 ametikoha täitmiseks 2 töötajat kultuuri ja noorsootöö/huvihariduse valdkonnast. Võimalikud jaotused on 1.0 kohta ja 0,6 kohta või alternatiivina 2 x 0,8 kohta, vastavalt kandidaatide soovile ja võimalustele.

Meist: MTÜ Koosa Noorteklubi on tegutsenud alates 2003.aastast. Noorteklubi korraldab Tartumaal, Vara vallas, Koosa piirkonnas Vara vallavalitsusega sõlmitud teenuse delegeerimise lepingu alusel kultuuri- ja noorsootööd. Noorteklubi kasutuses on Koosa keskuses asuv 2009. aastal renoveeritud mitmeotstarbeline hoone.

Töö kirjeldus:

• Kultuurisündmuste, huvitegevuse (sh. noorte huvitegevus) korraldamine, koordineerimine, ettevalmistamine ja läbiviimine. Seoses ürituste korraldamisega tuleks valmis olla ka paindlikuks tööajaks (õhtused üritused).
  • Projektide kirjutamine ja elluviimine kogukonna elu edendamise ja sündmuste korraldamise rahastamiseks.
  • Rahvamaja töö korraldamine ja asjaajamine

Nõuded kandidaadile

• Erialane haridus või eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • Hea suhtlemisoskus ja valmidus meeskonnatööks
  • Hea kirjalik väljendusoskus (vajalik projektide kirjutamisel ja dokumentide koostamisel)
  • Juhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Tööandja pakub:

Kaasaegne töökeskkond, isiklik tööruum, toetav juhtkond, eneseteostus, koolitusvõimalused, auto- ja telefonikompensatsioon tööasjade ajamisel. arengu-ja koolitusvõimalused, auto- ja telefonikompensatsioon tööasjade ajamisel.

Töö iseloom:

Asukoht: Tartumaa, Vara vald, Koosa küla (Koosa Rahvamaja)

Töö tüüp: palgatöötaja

Tööle asumise aeg: 06. jaanuar 2016